| Cezar a întrebat:

Poate implementati si voi o sectiune de notificari pentru voturi, adica sa vezi la ce raspuns ai primit " folositor, amuzant, nefolositor, eronat " Sunt foarte curios la ce raspunsuri primesc aceste puncte, si in nici un caz nu am sa stau sa caut in toate raspunsurile mele, ce parere aveti?!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Da, ar fi frumos sa se implementeze multe chestii.
Pentru orice sugestie, mergi la www.tpu.ro/contact.
Site-ul acesta arata asa datorita userilor ca tine, care au venit cu idei. Spre exemplu, functia "raspunde" la un comentariu nu exista pe vremuri.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De regulă ai voturile celor care răspund la aceeași întrebare la care ai răspuns și tu!
Pa, pa.

| Cezar explică (pentru Legiuitoarea):

Pai da, dar nu am timpul necesar sa caut in fiecare raspuns de la fiecare intrebare! Am 800 de raspunsuri!

| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Din păcate noi(userii) n-avem cum să facem asta, dar aş fi încântată să se întâmple cumva. Cred că mulţi ar vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o idee bună și nu văd de ce nu s-a pus în aplicare.
Dacă e vorba de securitate, de acele voturi poți da întâmplător când te uiți pe profilul oricărui user.
Așa, să știu și eu ce reacții am stârnit.
Și voturile-s destul de cenzurate. Nu prea se votează decât la întrebările mai controversate, acolo stă lumea să urmărească o ceartă și fiecare-și arată susținerea. Poate de aceea, că ar ocupa sistemul, altfel nu înțeleg.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt pentru, asa iti poti da seama unde ai gresit

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și asta. Dar nu știu cât se pune... părerile-s diverse, doar pentru că majoritatea e de acord, nu înseamnă că e mereu corect, depinde și de cine formează majoritatea.
Să fie ca pe ask.fm de exemplu, doar că nu doar cu aprecieri: „userul x a acordat răspunsului tău „răspunsblabla" votul y.". Stau, studiez profilul și văd și eu ce preferințe are, ce gusturi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu si pentru a ma corecta? poate am raspuns gresit, eu nu stau sa analizez raspunsurile celorlalti si poate ca am gresit

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis că și asta.
Și am mai zis că, dacă primești un eronat, nu e musai ca răspunsul tău să fie greșit. Așa că nu e cazul să pui la suflet. Deși uneori e adevărat. Depinde cine te votează... și ce convingeri are referitor la un subiect.
Mă uit rar să văd cum sunt evaluate răspunsurile, doar când îmi sare unul în ochi și vreau să îl taxez. Sau să văd cum a fost înțeles de lume.
Toate-s păreri!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Faza cu pusul la suflet ma lasa rece laughing ia injura-ma sa vezi daca ma supar, nu m-am suparat eu cand m-ai sarutat dar acum rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

„nu m-am suparat eu cand m-ai sarutat dar acum" - ce am făcut?! A? laughing

| Dippa a răspuns:

Mi se pare o idee foarte bună happy