| anonim_4396 a întrebat:

A castigat pana acum cineva vreun premiu de pe TPU? Sau a primit cineva monede? Cate monede ati strans pana acum?

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiam ca exista un astfel de clasament. Se vede ca nu prea imi petrec timpul pe site. Oricum, multumesc pentru link-uri. Chiar ma intrebam daca premiile sunt reale.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci eu petrec mult timp pe site. laughing Premiile sunt cat se poate de reale, n-ai pentru ce. ^^

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, am primit si premii, am cumparat si cu monede virtuale, casti si un stick de 64 GB.
Pana acum am 170 primit monede.

| suntsuper a răspuns (pentru Ioandelasal):

Tu esti cel cu poza cu pisica cu casti?

| Ioandelasal a răspuns (pentru suntsuper):

Nu sunt cu nici o poza, n-am trimis poza cu premiile.