| draguta31 a întrebat:

Ajutor nu stiu cum sa raspund pe TPU la intrebari vreau ajutor repede va roooog

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in primul rand trebuie sa fii logata, apoi te duci la fiecare categorie, selectezi intrebarea daca tu crezi ca poti sa raspunzi, dai click pe intrebare si atasezi raspunsul in chenar, apoi dai click pe Raspunde si iti apare un chenar apoi recitesti raspunsul sa nu ai greseli, daca ai greseli, poti modifica si apoi dai click pe Doresc sa public. trimiti raspunsul.
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| alexs99 a răspuns:

Pentru a raspunde la intrebari trebuie sa intri in pagina intrebarii respective, sa scrii raspunsul in casuta portocalie, sa dai click pe ''raspunde'', apoi click pe ''doresc sa il public''.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Adica? citesti intrebarea, te gandesti care ar fi raspunsul tau cel mai bun dupa care il scrii in cehnarul portocaliu si dai click pe Raspunde, dupa care pe dorec sa-l public, succes!

| MoglanEliza26 a răspuns:

Buna!
Cauti o intrebare la care vrei tu sa raspunzi. Dupa ce o gasesti, dai click pe ea. Scrii raspunsul tau in chenarul cu portocaliu de sub intrebarea respectiva. Dupa ce ai terminat de scris raspunsul, dai click pe "Raspunde ", apoi pe " Doresc sa il public ".
Daca nu poti raspunde pe TPU, probabil nu ai confirmat adresa de Email, sau nu ti-ai compltat profilul.
Succes!

| SiaAnastasia a răspuns:

1. Gaseste o intrebare la care vrei sa raspunzi
2. Gasesti un raspuns bun in mintea ta
3. Scrii in chenarul portocaliu
4. Click "Raspunde"
5. Click "Doresc sa il postez"
Sper ca te-am ajutat.

| silviaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Gaseste o intrebare la care vrei sa raspunzi
Gasesti un raspuns bun in mintea ta
Scrii in chenarul portocaliu
Click "Raspunde"
Click "Doresc sa il postez"
Sper ca te-am ajutat.