| InvalidShark09 a întrebat:

ro, Vreau sa stiu cum pot sa ii spun unei fete (in anonim) ca o plac? Va roooog spuneti repede!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu-i spui cine ești, îți este rușine cu tine?
Pa, pa.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daca ii spui ca o placi si nu ii spui cine esti ce rost are?
se va bucura probabil ca e placuta de cineva, dar nu va sti de catre cine si nu se va intampla nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă şi sub anonimat nu ştii cum să-i spui că o placi, e destul de nasol.

| ElleAhx a răspuns:

De ce sa ii spui anonim? straight face Ce o sa rezolvi cu asta? Nu o sa faci decat sa ii dai batai de cap, sa o faci sa se gandeasca la cine ar putea fi. Sfatul meu este sa-i spui ca o placi si gata. Daca si ea te place bravo tie, daca nu treci peste.

| Emyy1234 a răspuns:

Scrisoare (fara autor), daca are ask poti ii spui acolo, sun-o de pe un telefon cu numar ascuns(asta in cazul in care nu iti recunoaste vocea)
Funda?