| LTAA a întrebat:

Am castigat concursul "Campionul Zilei"pe 16 aprilie, dupa 4 luni jumatate, nu mi-am primit tricoul.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ai trimis mesaj adminilor? daca nu, incearca sa trimiti un mesaj si vezi ce au de spus.
Doar asa vei afla daca mai primesti acel tricou ori ba.
O zi frumoasa sa aihappy

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Stai liniştit că NU eşti singurul laughing

Trebuia să fi contactat pe adresa de mail şi să ţi se ceară datele de contact ( nume + adresă + telefon ).
Apoi se începe trimiterea coletelor...

De asemenea, în anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere sad

Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014...

Iar pentru Topul din 30 mai, 9 iunie, 10 iulie şi 16 iulie 2014 ÎNCĂ mai AŞTEPT şi eu laughing

Plus încă 2 căni TPU pentru Topul lunii iunie 2014 şi al săptămânii 30 iunie-7 iulie 2014 happy

Să sperăm că le primim până la Crăciun rolling on the floor

Toate cele bune.

| LTAA explică (pentru bursuc001):

Am primit acum mult timp e-mail, de la ei si le-am trimis datele.

| bursuc001 a răspuns (pentru LTAA):

Dacă e să ne luăm după "promisiunea" făcută de Alexandra, ar trebui să le primim!
Dar, nu ne-a spus şi când =))

"Toti cei care au castigat tricoul pana pe 27 iulie (inclusiv), il vor primi. De asemenea, si cei care au avut cele mai multe raspunsuri intr-o saptamana vor primi cana TPU.ro.

Spor la raspuns.

Alexandra – TPU" - SURSA :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4707

| Jipa95 a răspuns:

Prietene, ar fi trebuit sa trimiti un mesaj pe Contact cu datele de livrare! happy

| LTAA explică (pentru Jipa95):

Am primit acum mult timp e-mail, de la ei, si le-am trimis datele.

| Jipa95 a răspuns (pentru LTAA):

Pai si tu acum te-ai trezit ca nu ti-a venit tricoul? Trimite atunci un mesaj e Contact, si reaminteste-le adminelor sa-ti trimita tricoul! happy

| LTAA explică (pentru Jipa95):

Am tot asteptat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff, iti dai seama, daca l-a sterpelit cineva pe traseu?! sad rolling eyes
Imi pare rau sa aflu asta de la tine, totusi trag sperante ca l-au luat niste camatari si ti-l vor inapoia in urma unor sume imense de bani.Da, ce nu face omu' pentru. tricou? vinzi si casa pana la urma si il recuperezi.
Mai e o situatie in care coletul a ajuns pe mana unei menajere si l-a transformat in carp...hai ca-s prea sadic.Scuza-ma! sad

Răspuns utilizator avertizat
| LTAA explică (pentru Cevet):

Carpa

Răspuns utilizator avertizat