| RoxanaY a întrebat:

Am devenit Utilizator Senior, dar cum devin Expert TPU?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Expert TPU, nu este o etapa care vine dupa titlu de Senior, ci este un privilegiu are care edtitorii il dau celor mai meritosi dintre noi.
In principiu trebuie sa ai un comportament civilizat, sa nu cauti / provoci scandal.
Sa dai raspunsuri precise si la subiect iar media raspunsurilor catigatoare sa fie 10% din totalul raspunsurilor date.Si de ce nu chiar sa fii expert in ceva.
In orice caz adminul va hotari cine si cand va deveni expert

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Foarte adevarat ce spui Angycut, respect pentru tine si pentru raspunsurile oferite catre utilizatori, insa dupa parerea mea, Expert TPU este un rank merituos si greu de ajuns la el.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa zicem si eu, Robert! Mai ales cu faza,, greu de ajuns la el'''Mai mult nu spun, ca iar mi se pune pumnul in gura!
Numai bine!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai ce ce crezi, cum? Dand raspunsuri serioase si foarte bune si chiar si asa mai depinde de administratorii site-ului! Deci sansele sunt foarte putine big grin totusi din curiozitate te intreb cu ce ti-ar fi mai bine? big grin