| Radioactive a întrebat:

Am intrat acu' pe TPU si nu intrasem de ceva vreme? Ce e nou? Am vazut ca nu poti trimite raspunsuri anonime cand m-am uitat la o intrebare si nu eram logata... oh, doamne, ce bine! Ce enervanti erau anonimii aia cu raspunsuri stupide. Am vazut ca tot apare o reclama cu oriflame si in rest?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine te-ai intors!
Sunt multe noutati. Dar de ce sa nu vezi cu ochii tai http://www.tpu.ro/blog/? Lectura placuta!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se aduc multe schimbări pe site, și asta este bine că începuse declinul și nu asta se dorea.
Exact, s-a restricționat anonimele, este una din schimbări.
Stai mai mult de site și ai să constați și noi experți, noi useri și tot așa.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Au inceput sa se faca experti saptamanal, cu comentarii suculente aferente pe blog!
S-a schimbat adminul.Nu mai este Stela, este Catalin.
Au aparut categoriile : "Comics","Totul despre TPU" si "Filesharing/linksharing","Jocuri PC/online","Educatie si cultura generala".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt anonimi, dar acum vin cu noi conturi ca să te terorizeze pe privat. Minunat! Eu tot "sufăr" în continuare! În rest, ți s-a spus ce s-a mai întâmplat prin locul ăsta.