| SunSetNow a întrebat:

Am o intrebare despre tpu.Ieri am raspuns la 5 intrebari iar astazi nu ma mai lasa sa raspund la nimic.de ce? plzz help

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cumva ai fost suspendat? Pe perioada de suspendare ai dreptul sa dai numai 5 raspunsuri. Daca ai continuat cu incalcarea regulilor atunci se poate sa-ti fi blocat contul.
Daca nu este asa incearca sa schimbi browser-ul si daca tot nu merge scrie un mesaj din CONTACT, da URL-ul contului tau si roaga sa-ti rezolve problema. Numai bine!

| hideaway a răspuns:

Nu văd de ce nu te-ar lasă astăzi să nu răspunzi la nici o întrebare, dacă ai răspuns ieri. :-?
Scrie-i Cristinei la Contact http://www.tpu.ro/useri

| TPU.ro a răspuns:

Trebuie sa iti confirmi adresa de e-mail. Urmeaza instructiunile pe care le primesti in contul tau atunci cand incerci sa raspunzi.

Alexandra - TPU

Răspuns utilizator avertizat
| robinasahood a răspuns:

Trebuie sa comfirmi de pe mail ca te-ai inregistrat pe acest site.