| LoGoXl a întrebat:

Sal.Am si eu o problema.Am facut un cont de yahoo acum cativa ani si nu mai stiu raspunsurile de le intrebarile secrete.Id si parola le stiu, dar imi apare cand ma conectez sa raspund la o intrebare secreta pentru securitate si nu ma lasa sa intru. PLZZ HELP ME! Id de yahoo contine un mesaj foarte important.Sa nu spuneti fa-ti alt cont sau etc. FUNDAAAA

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Iti da optiune sa recuperezi contul chiar daca nu stii intrebarea secreta, iti cere un nr de telefon la care iti vor trimite un mesaj.