| Gabe4You a întrebat:

Am o intrebare putin mai ciudata... Nu pot sa postez raspunsuri pe TPU.
Scriu si dau raspunde, apoi dau publica si nu apare!

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Mesajele nu apar imediat mai intai sunt verificate. Stai linistita vor aparea happy

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Daca nu ti-ai confirmat inca adresa de mail, confirm-o (cauta si in Spam)!
2. Toate postarile noastre apar pe site cu o mica intarziere (0-15 minute). Dureaza pana se actualizeaza datele site-ului. Trebuie sa ai putina rabdare si in scurt timp raspunsurile tale vor aparea.
3. Daca folosesti Internet Explorer, inlocuieste-l cu un alt browser! Iti recomand Google Chrome.
Succes!

| Karinakari99 a răspuns:

Buna.
Raspunsurile nu apar imediat, trebuie sa ai un pic de rabdare (5-10 minute).
Bye!

| Fillaide a răspuns:

Raspunsurile au nevoie de ceva timp pana apar...mai asteapta

| IancuSilviu a răspuns:

Nu e validat emailu Funda!

| DODoubleG a răspuns:

O sa apara in ceva timp raspunsurile nu apar instant
asteapta
5-10 minute
sau chiar mai mult uneori
Funda?

| umbra99 a răspuns:

Trebuie sa-ti confirmi adresa de e-mail

| Lavynyuka a răspuns:

Poate are ceva...pc-ulwinking