| SongElena a întrebat:

Am o problema..am postat o intrebare si am primit raspunsuri la ea dar nu pot vedea nici intrebarea si nici raspunsurile.cand dau click mi se reincarca pagina de inceput de la TPU...ce pot sa fac ca sa vad raspunsurile? dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Acea întrebare a fost eliminată de pe site [ probabil încălca regulamentul TPU-ului, sau conținea cuvintele enumerate de neluL ]. Însă, dacă vrei să te lămurești de ce ți-a fost ștearsă, poți scrie aici http://www.tpu.ro/contact

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai folosit cuvinte ''interzise''pe TPU gen utorr3nt, fi-le-li-st, cd-key, atunci intrebarea a fost blocata de site si nu ai cum sa o mai deschizi.

Daca ai raspunsuri la ea si nu o mai poti deschide inseamna ca a fost raportata ca fiind neadecvata categoriei sau ...varii motive care incalca regulamentul.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intrebarea a fost suspendata (probabil fiindca incalaca cumva regulamentul). daca esti absolut sigur ca nu incalca regulamentul, scrie sus la rubrica de contact si in 10-15 zile, intrebarea va reaparea si vei vedea raspunsurile. daca incalca regulamentul, ai grija sa nu mai postezi asa ceva.

| sgfSDGWEg a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine eu am pus intrebare m-am logat si nu stiu cum sa fac sa vad intrebarile