| tooteu a întrebat:

Mai devreme am postat o intrebare si am primit raspunsuri la ea, dar nu imi mai apare intrebarea crying va rog ajutati-ma... FUNDA

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Probabil a fost stearsa de catre administratori din cauza nerespecari termenilor si conditiilor.

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Daca atunci cand incerci sa o accesezi esti redirectionat spre prima pagina, inseamna ca a fost eliminata din comunitate pentru ca incalca regulamentul.

Alexandra - TPU

| tooteu explică (pentru TPU.ro):

Pai nici nu imi mai apare intrebarea sad

| biuuu a răspuns:

Hey, exact asa mi s-a intamplat si mie acum cateva minute, cred ca e ceva problema cu site-ul.