| Auslesse a întrebat:

Am postat si eu o intrebare care a primit 33 de raspunsuri, insa acum am constatat ca intrebarea mi-a fost stearsa.De ce? scuze pentru categorie!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Atunci numai adminii te pot lămuri. Trimite un mesaj la Contact!

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce ne întrebi pe noi? Întreabă-i pe administratori, trimițând un mesaj la Contact.
Sau cel puțin postează aici copy-paste-ul întrebării.

De unde să știm ce probleme ar fi putut să aibă, dacă nici nu știm despre ce întrebare este vorba?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Corecta specificarea.Dar sint sigur ca nu a fost stearsa intrebarea fara motiv.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

N-aș fi chiar atât de sigură...

| Auslesse explică (pentru NOname):

Deci v-am spus, intrebarea(de fapt povestioara, ca asta era, intrebarea era la urma) a fost pusa la categoria corecta, stiu sigur..nu a avut constinut obscen, nici cuvinte jignitoare, nimic de genu`

| Auslesse explică (pentru NOname):

Multumesc!happy

| NOname a răspuns (pentru Auslesse):

Atunci numai adminii te pot lămuri. Trimite un mesaj la Contact!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ai pus-o la categoria la care trebuie ca pe asta de altfel...eu am pus odata o intrebare cu 220 raspunsuri nr in continuu cresterehappy

| Auslesse explică (pentru anonim_4396):

Ba da, am pus-o la categoria potrivita.stiu sigurhappy..pe asta stiu ca nu trebuia s-o pun aici, dar pe cealalata am pus-o acolo unde trebuiahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Auslesse):

Atunci avea continut obscen:_

| Auslesse explică (pentru anonim_4396):

Nu,pentru ca in vocabularul meu nu exista asa cevahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Auslesse):

Poti sa imi spui intrebarea
?

| Tadeus21 a răspuns:

Care era intrebarea?