| BlahBlahRaspundSiDreg a întrebat:

Am primit un email prin care stateaza ca am castigat o cartela Indygen, am pus emailul si un numar de telefon, acum trebuie sa astept sau cum se procedeaza? Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai participat ( sau eşti nominalizat de un alt user ), drept "mulţumire" vei primi GRATUIT o CARTELĂ ( nu un telefon ) pe Indygen ( cu număr NOU, inclus şi cu acei 1, 5 Gb pentru net mobil )!

O primeşti acasă şi NU trebuie să plăteşti nimic!

Oricum, încă NU a primit nimeni cartela!

Cartelele se vor distribui DUPĂ ce se termină promoţia ( după 21 octombrie ).

Vei fi contactat/ă de un reprezentant Indygen pentru a trimite datele de contact ( nume, adresă, etc. )...

Vezi alte detalii şi la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4340

Vezi Regulamentul la linkul :
http://assetsro.tpu.ro/......pe-TPU.pdf

Vezi alte detalii pe site-ul Indygen :
https://www.indygen.ro/

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce ai introdus nr de tel si adresa email, primesti un email in care spune asa:
Numărul tău de telefon este:
07XX XXX XXX
În scurt timp, un conector Indygen te va contacta pentru a-ți cere adresa la care să îți livrăm smartSIM-ul.

| BlahBlahRaspundSiDreg explică (pentru anonim_4396):

Au trecut 20 de minute si nu am primit nici un email, este vreo problema?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlahBlahRaspundSiDreg):

Ai trecut prin etapa alegerii numarului de telefon Indygen, nu?
Nu! nu cred ca este vreo problema. mai asteapta.
si-apoi, scuza-ma, dar chiar nu inteleg de ce va ingramaditi la cartele astea... doar pentru ca sunt moca? sau pentru ca nu va dati seama de ce vi le ofera?

| TPU.ro a răspuns (pentru BlahBlahRaspundSiDreg):

Daca nu primesti e-mail-ul in care ti se re-confirma ce numar de telefon ti-ai ales, am rugamintea sa ne dai un semn la contact@tpu.ro, ca sa putem verifica situatia.

Alexandra - TPU