| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

Am pus o intrebare si la "notificari" imi apare cine mi-a raspuns... cand dau pe numele acestuia (nu pe imagine) ma duce la "intrebari recente". Cum fac sa imi vad intrebarea? Funda+Vot!

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Daca esti redirectionat spre prima pagina atunci cand incerci sa iti accesezi intrebarea, inseamna ca aceasta a fost eliminata din cadrul comunitatii.

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intrebarea nu a incalcat regulamentul si nu a fost stearsa, o poti vedea dupa scurt tim***r daca a fost stearsa, NU.

| Maysa a răspuns:

Întrebarea care ai pus-o a fost ștearsă de pe site pentru că probabil încalca regulamentul.