| anonim_4396 a întrebat:

Ma am si eu o intrebare : Dc e asa prost TPU asta?
adica dai la mail (mess) da...am un mesaj nou si e de la TPU.mi-a raspuns cineva la o intrebare dau pe ia si imi apare toate intrebarile recente ...si dau la notificari pe cel care mi-a raspuns si imi da acelasi lucru, ce are?

9 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Intrebarea la care ai primit raspuns a fost eliminata din comunitate si de aceea esti redirectionat catre prima pagina.

Alexandra - TPU

Răspuns utilizator avertizat
| Maysa a răspuns:

Întrebarea respectivă a fost ștearsă de către admin de pe site. Nu mai pune întrebări care încalcă regulamentul - de-asta sunt șterse.

Răspuns utilizator avertizat
| MooF2010 a răspuns:

http://www.tpu.ro/ este home page...

Răspuns utilizator avertizat