| SorinELoo7 a întrebat:

Am raspuns la Oracolul TPU mai exact la 176 de intrebari (asta fiind ultima intrebare)?! Si imi spune ca m-am calificat pentru tragerea la sorti. Va mai continua Oracolul TPU?

11 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Felicitari pentru calificarea in tragerea la sorti pentru premiu. Noi vom continua sa postam intrebari in Oracol.

Alexandra - TPU

| SorinELoo7 explică (pentru TPU.ro):

Multumesc mult!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Maratonul se desfasoara pana lunea viitoare, 18 februarie, la 00.00 de pe data de 19, vom vedea ce se mai intampla.
O seara frumoasa sa aihappy

| SorinELoo7 explică (pentru caramela):

Multumesc, la fel si tie iti urez!

| Azµre a răspuns:

Da în fiecare zi, o nouă întrebare!

| michelia a răspuns:

Sigur ca da.
Acum adminii au facut posibil accesul si la intrebarile inchise pentru a se putea califica cit mai multi useri la concurs. Asta e tot.

| SorinELoo7 explică (pentru michelia):

Stii cateva detalii despre acest concurs in afara de cele care sunt deja afisate?

| michelia a răspuns (pentru SorinELoo7):

Eu stiu ca tu esti o persoana fara stare happy ( vad pe mail o multime de curiozitati de ale tale), dar totusi, ce raspuns real astepti la intrebarea de acum? Toti stim ce au anuntat adminii; va fi o tragere la sorti si un singur cistigator ( poate eu, poate tu...).

| SorinELoo7 explică (pentru michelia):

Am crezut ca mai stii ceva in plus. De unde stii ca sunt o persoana fara stare?!

| michelia a răspuns (pentru SorinELoo7):

Se vede! Te agiti in fiecare zi cu intrebarile tale despre telefoane, Linux etc. Esti ca un titirez!

| SorinELoo7 explică (pentru michelia):

HeHe! Ma informez si eu! Ca despre altceva nu prea am ce sa aflu (astea ma pasioneaza mai mult).