| anonim_4396 a întrebat:

Am schimbat fotografia de profil acum 2 zile şi nu-mi apare. Mi se şterge contul? Sau ce se întâmplă? Trebuie să mai aştept?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

De regula aprobarea unei fotografii dureaza maxim 24 ore.Probabil ca in aceste 2 zile ai facut mai multe incercari de a schimba fotografiile si de accea poate dura atat.Trebuie sa luam in calcul ca astazi a fost zi nelucratoare si de accea poate dura 1 zi in plus.

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Durata de aprobare a unei fotografii nu are legatura cu stergerea contului. Poza ta apare acum.

Alexandra - TPU

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru TPU.ro):

Mulţumesc frumos.O zi bună!