| Alkaiba a întrebat:

exista o limita pentru a-ti pune imagine la avatar pe TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde la ce limita te referi.
- Putem sa schimbam imaginea de profil de nenumarate ori? Da.
- Avem voie sa incarcam imagini obscene? Nu.
Deci da, exista anumite limite in ceea ce priveste imaginea de profil. Multi au fost suspendati din cauza nickname-urilor sau avatarelor obscene.
O seara placuta!

3 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Bună, nu există o limită anume doar câte vrei tu.

| ioanamaria56 a răspuns:

Buna, nici eu nu cred ca este limita.Mi-am schimbat poza care este la avatar de foarte foarte foarte multe ori.

| Alkaiba explică:

Cand am spus limita m-am referit la dimensiunea imaginii ca atunci cand imi pun imaginea nu-mi apare la profil desii e pusahappy