| RonaRona a întrebat:

Am un coleg. A spus ca se afla pe acest site. Am incercat sa-l caut la utilizatori, dar nu l-am gasit. Vreau sa-i dau cerere de prietenie. Cum fac sa-l gasesc?
P.S. E logat sub numele de Andrei Ciufu, Ciufu Andrei, Laurentiu Ciufu etc. (Nu stiu sigur, dar in realitate asa il cheama) FUNDA

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Aici suntem sub anonimat.
Nu ne punem numele real.
Stai de vorba cu el si intreaba-l sub ce nume se ascunde..asta in caz ca vrea sa-si dezvaluie identitatea.
O seara buna happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar fi trebuit să-l întrebi ce ID are :)

Este un "Ciufu", poate este el :D
http://www.tpu.ro/utilizator/pfvt

Dacă nu-ţi spune ID-ul, atunci nu ai cum să-l găseşti :(

Toate cele bune!

| Fatamuntilor a răspuns:

Foarte putini utilizatori se logheaza cu numele adevarat!
Iti intrebi colegul dub ce nume e insris aici, sau ii dai numele tau, ca sa dea el cerere.

| R0R0 a răspuns:

E posibil sa-si fii ales un alt username.
Intreaba-l ce Nume are, nu cu ce s-a logat.

| RonaRona explică:

Stiu sigur ca si-a pus numele real. Mi-a spus.

| bursuc001 a răspuns (pentru RonaRona):

Atunci când vrei să răspunzi unui user, TREBUIE să apeşi pe "Raspunde" aflat SUB răspunsul dat de userul respectiv, acolo ţi se va deschide o "casetă" ( de dialog ) în care-i scrii mesajul/răspunsul!

În acest mod, userul respectiv va primi o NOTIFICARE şi va ŞTII că i-ai trimis un răspuns.
În caz contrar, el NU ştie că cineva i-a răspuns la mesaj.

Acum am dat întâmplător peste întrebarea ta ( aceasta ) şi am observat că mi-ai răspuns ( incorect )!

REVENIND la "problema" ta - SINGURUL user cu numele de "Ciufu" este cel pe care ţi l-am indicat happy

O zi frumoasă!