| AllmaGirl a întrebat:

Am vazut ca poti sterge o intrebare pusa chiar daca ai dat deja funda, daca eu am pus sa zicem ieri o intrebare, mi-a raspuns userul X si i-am dat funda si azi sterg intrebarea, userului ii ramane funda sau dispare odata cu intrebarea?

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Dacă o ștergi întrebarea din propriu-ți cont, userului îi rămâne funda, pentru că doar o anonimizezi - în schimb dacă îți șterg adminii întrebarea, aceasta dispare cu tot cu răspunsuri.

evenso
| evenso a răspuns:

Nu va pierde funda, doar daca adminii sterg intrebarea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda,ca si raspunsurile aferente. dispar odata cu intrebarea.Ar fi ilogic sa existe funda sau raspuns fara a exista intrebarea.