| roxy1direction4ever a întrebat:

Am vazut ca utilizatorul lunii octombrie va primi un iphone cred si daca eu as castiga(in viitor caci nu indeplinesc conditiile ) cum intru in posesia lui?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Vei fi contactat(ă) prin mail şi ţi se vor comunica toate detaliile.
(În mod normal, pachetul va fi livrat la domiciliul tău prin Curierat rapid.)

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Poti vedea in sectiunea dedicata (http://www.tpu.ro/alege-utilizatorul-lunii/) si in articolul de pe blog ca premiul este un iPod Shuffle de 2GB, nu un iPhone.
Castigatorul va fi contactat, iar dupa ce ne va oferi numele si adresa, il va primi prin intermediul unei firme de curierat rapid.

Alexandra - TPU

| aliceinchains a răspuns:

E puţin probabil să câştigi. De ce? Păi, deşi îndeplineşti condiţiile, trebuie să fie multe persoane care să te propună, adică să fii destul de cunoscută şi nici asta nu-i de ajuns, trebuie să le fii şi "prietenă" ca să te propună.
Oricum, mi se pare o mare porcărie în sine chestia asta. Trebuie să nu mai ai viaţă ca să stai toată ziua pe TPU să răspunzi şi să fii pupincurist cu toţi, că dacă dai un răspuns puţin acid, dar justificat, degeaba mai participi. Se încurajează ipocrizia, de fapt, prin asta.

| Esperança a răspuns:

Va primi un iPod de 2 GB nu iPhone laughing

| roxy1direction4ever explică (pentru Esperança):

Am spus CRED, deci nu eram 100% sigura.