| Alexmre777 a întrebat:

As dori sa aflu cum fac puncte pe TPU big grin

Răspuns Câştigător
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Poti face puncte raspunzand la cat mai multe intrebari
si sa ai cat mai multe raspunsuri castigatoare un raspuns castigator =100puncte
un raspuns folostor, inteligent=1punct.
daca ai raspuns primul la o intrebare primesti 50puncte
al doilea =40puncte
al treilea=30puncte
al patrulea=20puncte
al cincilea=10puncte
sper ca te am ajutathappyhappysucces! la cat mai multe puncteelaughing

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Raspunsul la aceasta intrebare (si multe altele) il gasesti aici:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente.
Succes!

P.S. Dar "Totul despre TPU" de ce nu era bun? Data viitoare posteaza, te rog, unde trebuie!
Later edit: O, ma bucur ca adminii ti-au mutat-o la categorie potrivita. Era si timpul...

| winchesters a răspuns:

Raspunzand la intrebari.

| Ezzio a răspuns:

Raspunzi la intrebari si primesti puncte. Daca raspunzi la intrebari si ai si funda primesti funde multe.Eu am facut 9000 de puncte inca 6000 si il iau pe ala cu rank 5winkingBafta app funda:d?

| JustMeCata a răspuns:

Poți face puncte prin a răspunde la întrebări și funditzele aduc puncte.