| BountyWG a întrebat:

Cum aflu cate puncte am?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/utilizator/cnfw
ai 4741 de puncte, cand dai vizualizare profil iti apare in dreapta pe ce pozitie esti in clasament iar dedesubt punctajul tau.
O zi frumoasa sa ai:)

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Puncte sau pe ce loc esti in TPU?
Puncte scrie jos sub : Logat ca (numele tau)
Locul in site : intri pe :Vizualizare Profil si ai acolo : Rank (pozitia in care te afli) un nr! Pe pozitia aia esti pe site!

| alexs99 a răspuns:

Pentru a vedea cate puncte ai intra la ''vizualizare profil'' sau uita-te unde scrie ''logat ca Seby007'' si sub vei vedea cate puncte ai. Funda?

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Unde scrie "Logat ca Seby007", chiar jos.
Alta varianta ar fi sa te uiti la profilul tau, din cate am observat ai 4741 de puncte.
Bafta in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In stanga paginii, unde scrie Logat ca Seby007, ti se actualizeaza periodic, in functie de raspunsurile tale.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Cand intri pe TPU, in stanga paginii ai sectiunile" Pune intrebarea ta aici!"si "Notificari". Sub ele scrie "logat ca x", unde x reprezinta numele tau. Sub el scrie " n puncte( y in ultimele 7 zile). Acolo vezi. Funda?

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,dai la''vizualizare profil''

| BountyWG explică:

Imi mai trebuiesc 41 de raspunsuri sau 40 si sunt senior