| anamaria82726 a întrebat:

Ati incercat vreodata sa comandati ceva de pe TPU de la magazin premii?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da

| dannyel86 a răspuns:

Ca sa poti comanda produsele aflate in Magazin Premii, trebuie sa aduni monede TPU. Asta inseamna ca tu sa dai raspunuri la intrebarile de pe site, iar administratorii TPU sa ti le aprecieze. Pentru fiecare raspuns apreciat, vei primi o moneda virtuala TPU.winking
Premiile sunt reale! Am adunat mai multe monede virtuale si mi-am permis sa comand o pereche de casti. big grin

| anamaria82726 explică (pentru dannyel86):

Da, am monede

| dannyel86 a răspuns (pentru anamaria82726):

Daca ai 16 monede, poti comanda o Boxa portabila EP118WS (e cel mai ieftin produs din oferta). Daca ai mai multe, poti alege altceva, dar sa acopere valoarea produselor (sub fiecare e trecuta valoarea in monede virtuale TPU).