| Swetlly122 a întrebat:

Ați cumpărat vreodată de pe Magazin premii TPU? Daca da, cum vi s-au părut produsele achiziționate? Și în cat timp ați reușit să strângeți numărul de banutzi?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ați cumpărat vreodată de pe Magazin premii TPU?
Da
Daca da, cum vi s au părut produsele achiziționate?
o boxa portabila, merge super ok, chiar nu ma asteptam sa se auda asa de tare si clar
Și în cat timp ați reușit să strângeți numărul de banutzi?
acum 2 ani am primit puncte pentru activitatea mea de pe TPU, si cu ele m-am gandit ca fix ce imi lipsea era o boxa portabila, e prima boxa

| OldSoul a răspuns:

Da, tocmai ce a ajuns astazi prima comanda.
Nu stiu cum ar trebui sa mi se para laughing E un produc ca oricare alt produs identic.
Acum, de timp, nu stiu, probabil 3 luni, dar nu te ghida dupa asta.
https://imgur.com/a/WG1rbJj

| CarcotasulVesel a răspuns:

Raspund in draci pe aici, si am primit un singur banut
cred ca o sa imi cumpar 100000 de bitcoinz cu el big grin