| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am si eu o intrebare: cum ar fi dupa voi tara de ciocolata? Cel mai creativ raspuns primeste funda iar restul vot! Promit!

Răspuns Câştigător
| AL3XandraAnndreutza a răspuns:

Paai...Tara de ciocolata ar putea avea campii cu flori din ciocolata alba sau munti din capsuni invelite in ciocolata! Copacii ar putea fi facuti din inghetata de vanilie cu alune.Yum-yum! Animalutele ar putea fi facute din frisca. Daca ai vrea sa descrii asta intr-o compunere, iti dau o idee de sfarsit:"Vreti sa ajungeti acolo? Luati drumul bomboanelor, dupa doua acadelmetre o luati la stanga spre calea fursecurilor.De acolo va va indruma Omul-Briosa.Succes! Ne vedem acolo!" Sper sa iti fie de foloswinkingwinkingwinking

5 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

In primul rand, ar fi o cascada imensa de ciocolata, in al 2-lea rand, oamenii ar fi prajiturele iar cerul ar fi din vanilie ziua si din cacao noaptea :X

| moldovianu a răspuns:

Pai cam asa, o tara plina de diabetici! Nu crezi?

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Pai.copacii ar fi din bomboane si zahar ars,omuletii ar fi din acadele si briose,ar mai fi si o mare de ciocolataa,una de limonada,iar pamantul ar fi din napolitane, casele din turta dulce, masinile din ciocolata alba si caramel pe deasupraa:X:X:X[scuze pentru greseli acum m`am trezityawn,hee hee]

| Daniela_3224 a răspuns:

Cred ca totul ar fi din ciocolata de toate tipurile si de toate culorile. Toate obiectele pe care le cunoastem noi ar fi din ciocolata.Imagineaza-te pe tineintrand intr-o casa(apartament) de ciocolata asezandu-te pe un pat de ciocolata sau stand la un calculator de ciocolata... Iesi afara si vezi pamantul tot din ciocolata, soarele, luna stelele, norii animalele florile, copacii totul sa fie din ciocolata.O mica problema. Nu ar fi decat ciocolata de mancare.iar hranindu-ne toti cu ciocolata am ajunge sa nu ne mai putem ridica de jos.dar oricum e frumos sa visezi si daca nu dam o noanta realistica povestii nu suna deloc rau pentru fanii ciocolatei, nu?

| PufosHenieEe a răspuns:

Pai pamnatul ar fi biscuti.marea miere.munti ar fi facuti din jeleu cu zahar vanilat in varf,copaci ar fi facuti din ciocolata si in loc de flori bomboane colorate,iarba ar fi bomboane sparte de menta, casele din turta dulce, oameni ar fi brose...soarele o acadea galbena si nori vata de zahar ars