| sw33tLilleVampire a întrebat:

Azi am pus vreo 3 intrebari si mi sa raspuns dar cand am vrut sa dau funde numai erau s-au sters dc?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În această perioadă site-ul întâmpină nişte probleme tehnice şi nu suntem lăsaţi să alegem răspunsul câştigător. Ai puţină răbdare şi site-ul ar trebui să-şi revină. Nu te îngrijora! Oricum, nu e nici o grabă. Poţi selecta răspunsurile câştigatoare şi mai târziu.
Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

A, stai aşa, s-au şters cocardele/fundele sau întrebările?
La ce exact te referi?

NOname
| NOname a răspuns:

sw33tLilleVampire, atunci înseamnă că au fost raportate (fiecare de cel puţin 2 utilizatori).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să nu fi respectat politica site-ului și au fost șterse în urma raportărilor făcute de ceilalți useri.
Scrie problema ta la http://www.tpu.ro/contact pentru a cunoaște ce s-a întâmplat de fapt.
Pa, pa.

| Alyra a răspuns:

Bună! Acest lucru se întâmplă deoarece site-ul are nişte probleme tehnice în ultima vreme. E foarte enervant,ştiu. crying
Toată lumea se plânge de acest lucru, dar am văzut că unele persoane au dat fundă şi mai curând. M-am uitat şi eu la o întrebare pe care am pus-o acum ceva vreme şi am reuşit să îi dau fundiţă. happy
Încearcă să intri şi să ieşi de la întrebare de mai multe ori, poate va apărea fundiţa. Dacă nu apare...ar trebui să ai răbdare. Sper să se rezolve cât mai curând aceste probleme tehnice!

| Justmeandmysmile a răspuns:

Da si eu am patit exact acelasi lucru.Eu zic sa reclami aceasta problema la contact.Vei primi raspuns sigur!

| sw33tLilleVampire explică:

Intrebarile sau sters