| mola a întrebat:

Am mai multe intrebari :
1. Cum imi pot da seama ce user mi-a dat vot?
2. Aproximativ cati experti TPU sunt aici?
3. Sus, sunt niste useri ce au o intrebare. Pot si eu sa o pun sus? Cum?
4. In ce an a fost creeat TPU?
5. Cand de alege userul anului?

Dau funda pentru userul ce mi-a raspuns la toate intrebarile.

Răspuns Câştigător
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

1.Te duci la Vizulaizare profil, Dupa care la punctaj.Si vezi acolo.
2.Pai..oricum suntt foarte multi
3.Intreaba la Contact
4. 2008
5.Userul anului il putem vota incepand de astazi!
Pa-pa!

4 răspunsuri:
| Lavina145 a răspuns:

Buna am vazut ca mi'ai raspuns la intrebarea mea de acum aproximativ juma de ora nu o pot vedea imi poti lasa un id de mess daca doresti sa ma ajuti baga id asta (sorina_cool_99) mersi:*sad

| mola explică (pentru Lavina145):

La ce te-am ajutat?!

| Lavina145 a răspuns (pentru mola):

La niste exerciti de matematicaa

| mola explică (pentru Lavina145):

Ti-am zis ca : Stiai daca ceri la useri sa iti faca temele o sa ti se stearga intrebarea sau o sa devii suspendat/a, fie o sa ti se stearga contul?
P.S : Fa-ti temele in ziua in care va da doamna invatatoare temele. Nu lasa pe ultima zi.