| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a întrebat:

Am o intrebare pentru voibig grinaca incerc sa raspund la o intrebare nu mi-o accepta si scrie dedesubt la o intreare asa:"Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici". De ce? Ms anticipat:*

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru ca trebuie sa-ti confirmi adresa de mail. Cauta in Inbox si Spam un mesaj de le Echipa TPU si confirma-ti adresa! Iar in cateva ore vei putea sa raspunzi linistita. Succes!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mi se pare că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat ai primit, în contul tău de e-mail indicat la înregistrare, un mesaj de la TPU, prin care îţi cerea să confirmi înregistrarea, dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă n-ai facut asta caută mesajul în contul de e-mail(s-ar putea să fi ajuns şi în Spam), deschide-l şi dă clic în locul indicat şi cred că problemele tale o să dispară. Pentru a afla mai multe despre TPU poţi citi răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE. Numai bine!

| Tweetymrrr a răspuns:

Bine,asta este scris mare si frumos l'Intrebari frecvente", da` daca tot sunt aici hai sa te lamuresc.
Probabil nu ai confirmat inca adresa de mail! Cel mai probabil te duci la"spam" si o gasesti, dai click pe linkul` de acolo si voalasmug. poti sa raspunzi la ce intrebare vrei tukiss.
SuCcEs~

| unCalutz a răspuns:

Trebuie sa confirmi adresa de e-mail.Cauta la e-mail trebuie sa ai un mesaj le de TPU si acolo confirmi adresa.

Succes

| Claudiu2011 a răspuns:

Pai iti spune chestia aia ca trebuie confirmat emailu sa vada cu adevarat daca esti tu ca poate intri de la un internet cafe si iti umbla altcineva pe contul tau dupa ce pleci de acolo.sa te identifice ca esti tu cu adevarat.

| vampirghimbir a răspuns:

pai dai pe clic vei primi un psj in inbox email apoi dai clic pe linkul primit in email si gata

| TeCunosc a răspuns:

Pentru ca chiar daca ai confirmat odata e-mailul tot trebuie sa il mai confirmi odata. Deci e ff simplu dai click acolo unde zice iti vine un e-mail dar cam greu si iti confirmi e-mailul