| PaduraruAlin a întrebat:

Mereu cand incerc sa raspund la o intrebare pe TPU, imi apare acest mesaj:

Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici

Am dat click, zice ca este confirmat, dar tot apare asta.
Ma puteti ajuta? Multumesc happy.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bine ai venit PaduraruAlin,
Vezi ca imediat, dupa ce te-ai inregistrat pe TPU, ai primit un mesaj in contul tau de email, pe care l-ai indicat la inregistrare, prin care ti se cerea sa faci confirmarea inregistrarii, dand clic in locul indicat. Cauta acest mesaj in contul tau, deschide-l si da clic unde se indica si nu o sa mai ai probleme. Pentru alte nelamuriri ar fi bine sa citesti raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE. Numai bine!

5 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Te pot ajuta admini site-uluihappy

| QuadruplePersonality a răspuns:

Tu nu l-ai confirmat. Trebuie sa intri pe e-mailu' care l'ai bagat cand ti'ai facut accontul. Acolo ai primit un mail de la ei. Intra in el si activeaza'ti contul de acolo happy

| PaduraruAlin explică:

Am dat de vreo 20 de ori si totusi a mers.
Mersi! happy

| cornelia_9446 a răspuns:

Off...si a mine tot asastraight facemi-am facut o alta adresa de mess...si un alt contangry

| ghitu a răspuns:

Du-te frate pe adresa de mail care ai introdus-o la inregistrare si ai un link da clic pe el si esti in regula