| Cryssy_9648 a întrebat:

Buna am telefon Samsung C3300K. Astazi am intrat in Orange Young si mi-am activat optinea 3000min in retea sms nelimitat in retea convorbiri nelimitate cu 3 prieteni in retea si 75 min nationale 75 sms nationale si internet. acum am tot in afara ca nu stiu cum aleg cei 3 prieteni si nu imi merge internetul. Ce as putea face? Multumesc! [Dau Funda pentru raspunsurile care imi sunt de ajutor]happy

2 răspunsuri:
| Uilula a răspuns:

Ai putea sa mergi iarasi la reprezentantii Orange si sa ii intrebi.Sau ai putea sa iti dezactivezi optiunea.

| Enzio a răspuns:

Auzi,cred ca ai gresit categoria, pentru acestia ca tine, as cere suspendare!