| NoNameJunior a întrebat:

am vazut pe blog ca se va lansa categoria,, Teme".
ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Mi-am spus părerea pe blog: http://www.TPU.ro/blog/?p=2379.

| Bianca3108 a răspuns (pentru NOname):

Ai dreptate. Toti se vor lenevi cu aceasta categorie.Eu sunt Contra.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate am noroc si n-apuc s-o vad si p-asta!

| NoNameJunior explică:

Nici mie nu mi se pare o idee buna.
copiii in loc sa invete sa isi rezolve singuri temele intra pe TPU, pun o intrebare si copiaza raspunsul!
daca o sa apara aceasta catgorie, TPU se va numi TPT(toti pentru teme).

| Paulla a răspuns:

Eu cred că e o idee bună.
Tot se vor cere rezolvări, nu doar puţin ajutor, dar în fond nici nu-mi pasă. E problema lor, ei decid ce vor să facă la şcoală/liceu.
Partea bună e că nu o să mai umple celelalte categorii de teme.

| NOname a răspuns (pentru Paulla):

Paulla, până acum temele au fost raportate, pentru că erau împotriva regulamentului, însă dacă se va crea această categorie, nu vom mai putea sa le raportăm, pentru că temele vor deveni perfect legale pe TPU, ceea ce ar fi o mare nenorocire pentru copiii de azi și adulții de mâine, pentru că nu vor mai ști să gândească singuri. Nivelul educației din România va scădea drastic, iar pe ei îi vom vedea picând Bac-ul peste câțiva ani și fără un loc de muncă. Atunci chiar că vom ajunge o țară de hoți, c*** și cerșetori.

Încă mai sper că se va găsi o soluție, ca acest lucru să nu se întâmple.

| Paulla a răspuns (pentru NOname):

Aici ai dreptate. Dar oricât am raporta eu tot m-am plictisit să văd teme la fiecare categorie.
Eu sper că atunci când îşi vor vedea notele la teste(unde nu se ţine cont de temă) vor realiza că să-şi facă temele pe TPU nu e o soluţie.

| itscloudyoutside a răspuns:

Una proasta. Eu una sper sa nu se intample asta.

| elasexygagica a răspuns:

Este cea mai tare ideelove struck o sa imi fac toate temele pe TPUlove struck

| Raducu1 a răspuns:

Habar n-am, eu nu voi pune intrebari cu teme, doar voi raspunde la altele laughing

| pasta a răspuns:

Nu stiu mie imi place. eu de exemplu nu pun intrebari cu teme de acas adoar 1

| noneatza a răspuns:

Nu imi place ideea... Vrei o tema, ocupate singur straight face. Nu stii, atunci: Doamna profesoara, ete ca nu stiu aici.Deci categoria " Teme " mi se pare o idee...mai mult decat proasta.

| elea a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. poate pentru unii le va fi de folos.

| DarQueen a răspuns:

Ar fi cea mai mare prostie văzută/auzită.
Raluca a băut cumva?