| noname1222 a întrebat:

Buna
cand vreau sa raspund cuiva la intrebari, imi spune ca nu am trimis nici un raspuns
cum pot trimite raspunsurile?
cel mai rapid raspuns vot+fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce scrii raspunsul,dai clik pe "raspunde' apoi clik pe doresc sa il public,imediat va apare"iti multumim pentru raspunsul tau, atunci esti sigura ca raspunsul a fost preluat; va apare la persoana in cauza dupa citeva clipe sau chiar minute, Mult succes.

5 răspunsuri:
| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Pai dai clic pe raspunde si apoi pe vreau sa public. daca nu merge mai incerci odata.

| jucaria a răspuns:

Dai clik pe raspunde da vezi sa alegi categoria

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Mai incearca odata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori din prima incercare nu vrea sa se trimita, dar mai da "Raspunde" si confirmarea inca o data si se va trimite. Sper ca am inteles corect problema ta.

| astamik_2437 a răspuns:

Pai intai trebuie a fie acceptate