| EliRaluka a întrebat:

Cand vreau sa scriu numele unei melodii in spatiul pentru.ce muzica asculti acum?
Impartaseste-le si celorlalti prieteni de pe TPU., cand dau ENTER imi zice.URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri pe YouTube..Sugestii? CE as putea face, cum sa scriu?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
vrei sa pui muzica pe TPU?
intri pe youtube, cauti melodia preferata asculti un pic din melodie si apoi dai click pe link, copiezi si revii la pagina ta pe TPU, si atasezi link-ul unde scrie EliRaluka ce muzica asculti acum? mai jos un pic scrie Link YOUTUBE, ATASEZI LINK-UL si dai click pe spune-ne!
Mult succes si o seara frumoasa sa aihappy

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sterge textul din caseta (link youtube) fiindca ramane acolo si nu poti sa scrii. Si scrie in caseta numai linkuri la youtube (gasesti melodia preferata, dai copy la adresa din bara de adrese si apoi paste in caseta de pe TPU)

| prizeFTW a răspuns:

Trebuie sa scrii adresa melodiei de pe youtube.Adica dai copy paste la linkul de sus.Nu-i scrii numele.Succes

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Doar de pe YT merge. Altfel, nu. Nu vezi ca in caseta unde trebuie sa pui link-ul scrie ''Link Youtube''. Sa ai o zi frumoasa!