| Arthur a întrebat:

Multe nedumeriri. Onor TPU mi-a răspuns la întrebarea : http://www.tpu.ro/......e-pozitia/

cu : TPU.ro nu are nicio pozitie fata de aceasta zona politica. Este doar o reclama livrata prin Google Ads, la fel ca multe altele.
Alexandra - TPU

Atunci cum se face că la secţiunea tu ce muzică asculţi? ( întrebare pusă de TPU, nu de mine )
Tu ce muzica asculti?
x
Arthur,
ce muzica asculti acum?
Impartaseste-le si celorlalti prieteni de pe TPU:
clipurile :
Vara nu votez, toate variantele ( dimineaţă aţi reuşit să scăpaţi una care a trecut )
Vara nu votez, boicotez!
Imnul golanilor ( nu am încercat altele de genul ) sunt CENZURATE.
Apar sub forma :
Tu ce muzica asculti?
x
Arthur,
ce muzica asculti acum?
URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri pe YouTube. Mai incearca.
Deci cenzura îmi spune că ascult o muzică greşită. De ce se mai numeşte acest site TPU? De ce se spune că părerea fiecăruia dintre noi contează?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Arthur dragă, nu cred că e vreo conspirație la mijloc. Pur și simplu nu suntem lăsați să adăugăm în playlist-urile noastre aceeași melodie (același link) de mai multe ori.
Iar tu, din câte văd, ai deja câteva melodii pe această temă, deci nu le poți încărca la nesfârșit.
Dar să ștergi un clip și să-l încarci din nou, da, poți.

O zi bună.

| Arthur explică (pentru NOname):

Îţi mulţumesc pentru lămurire. Totul este în regulă!
O zi bună tuturor!

| NOname a răspuns (pentru Arthur):

Mă bucur, Arthur. O zi frumoasă.

9 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Arthur, multumim pentru problema sesizata. Am schimbat mesajul de eroare afisat atunci cand incerci sa iti pui in playlist o melodie deja existenta.

Alexandra - TPU

| aliceinchains a răspuns:

Încă mai crezi că părerea fiecăruia dintre noi contează? Nu ești pe TPU de-o lună... știi că aici există useri favorizați care dacă spun ceva se face, iar ceilalți nici nu-s băgați în seamă.

| Arthur explică (pentru aliceinchains):

Am fost derutat de faptul că anterior se afişa ceva de genul : aţi mai adăugat acest link în playlist-ul dumneavoastră, iar acum, destul de derutant apare :

URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri pe YouTube. Mai incearca.

| NOname a răspuns (pentru Arthur):

Nu știu, Arthur, dar mie una, așa îmi apărea de la bun început, dacă încercam să adaug o melodie care era deja în playlist-ul meu.
Și anume:

"URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri pe YouTube. Mai incearca".

| Arthur explică (pentru NOname):

Este posibil să mă înşel, şi îmi cer scuze dacă e aşa. E posibil să fi reţinut acest aspect din altă parte. Nu prea m-am ocupat de playlist de ceva vreme şi e posibil să fi reţinut greşit acest mesaj de eroare.
Încă o dată îţi doresc toate cele bune şi o vară plină de împliniri pe toate planurile!
Ps. În aceste zile toată lumea e suspicioasă şi mă bucur că m-am înşelat.

| NOname a răspuns (pentru Arthur):

Stai liniștit, Arthur. Memoria/mintea/imaginația tuturor ne joacă feste uneori.
Eu de multe ori nu știu nici ce am mâncat la micul dejun, da' mai...

O seară excelentă îți doresc!

| Arthur explică:

Se adaugă şi : http://www.youtube.com/watch?v=SPAmqFegxO4
adică melodia lui Şeicaru : Aia hoti, Astia hoti... Mama lor la toti!
pe care tot azi dimineaţă am reuşit să o introduc.
În schimb : Nu fi Idiot, Mergi la VOT! nu are nici o problemă, celelalte de pe You Tube sunt incorecte, nu mai există! ( pentru TPU )