| 1Simona a întrebat:

Cate puncte trebuie sa ai pe TPU ca sa poti vota raspunsurile, sau cate puncte trebuie sa ai pentru a nu mai fi junior?

Răspuns Câştigător
| alexgabyy29 a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri date (nu neaparat castigatoare) si sa ai contul de cel putin 10 zile. Dupa ce ai indeplinit cerintele vei fi membru senior.Bafta

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .

| Eღilia62 a răspuns:

Poti vota dupa ce devii senior, adica dupa ce ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de la incriere.

| Siracuzia a răspuns:

Nu conteaza punctele, conteaza sa ai minim 10 zile vechime pe site si minim 100 de raspunsuri date.

| itscloudyoutside a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 100 de raspunsuri si 10 zile de cand te-ai inregistrat pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ham, Ham! Trebuie sa ai multe raspunsuri inteligente. Si 100 de raspunsuri. Ham!

| 1Simona explică:

Multumesc pentru raspunsuri! :*