| Deenniissa a întrebat:

De la cate puncte in sus ( pe TPU) treci de stadiul de membru junior?(adica nu poti vota la stadiul de membru junior si de la cate puncte in sus poti face asta? ) big grin

Răspuns Câştigător
| mnopqr a răspuns:

Ca sa devii Senior(adica sa treci de stadiul de Junior) iti trebuie 100 de raspunsuri(nu neaparat castigatoare)winking

6 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Uite aici un site pe care iti poti clarifica toate intrebarile despre TPU: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

| SDC a răspuns:

La 100 de raspunsuri date!

| Assassins a răspuns:

Am 429 de raspunsuri, 53 castigatoare.Sunt ce? Seniorbig grin?

| Deenniissa explică (pentru Assassins):

Nu te-a intrebat nimeni nimic straight face laughing

| Assassins a răspuns (pentru Deenniissa):

Eu am intrebat ceva, ce te bagi tu din seniin? Nu ai ce face.

| Deenniissa explică:

Ok, mersii