| Cosminovici18 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care pun o intrebare si la urma spun si,, dau funda,, iar tu ii dai un raspuns foarte corect care chiar l-ar ajuta si ai merita funda iar acel utilizator nu-ti ofera funda ce parere aveti si ce sfat le-ati dat persoanelor de genul asta! Funda raspunsului argumentat!

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Ar fi mai multe posibilităţi:
Unu: persoana încă nu a văzut răspunsul, (eu am primit fundă şi după 10 zile)
doi: sunt mai multe răspunsuri asemănătoare şi a ales unul, oricare
trei: e un ignorant şi n-a dat fundă la nimeni
patru: nu a formulat corect întrebarea şi chiar nu l-a ajutat răspunsul.
Sfatul meu, dacă tot l-ai cerut, este pentru tine, nu pentru ei... Funda nu are nici o importanţă, să fi mulţumit/ă că ai ajutat cât mai multe persoane şi îţi v-a înflori un zâmbet în colţul gurii, semn că eşti fericit/ă.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa continui raspunsul caruia ai dat funda, mai exista si a cincea posibilitate: persoana respectiva sa isi fi facut cont doar ca sa isi dea funda de pe altul.

Răspuns utilizator avertizat
| JustSmile1 a răspuns:

Eu sincer nu ajut oamenii pentru funda, sentimentu ca am putut fi de folos ma multumeste.

| JustSmile1 a răspuns:

Pai eu nu ajut oamenii pentru funda, sentimentu ca am putut fi de folos ma multumeste.