| Darkguy a întrebat:

Credeti ca TPU creeaza dependenta?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu stiu daca e dependenta, dar stiu ca intru atunci cand am timp/cand sunt singura/si cand imi permite sanatatea..si o fac cu drag si de drag.
O zi frumoasa sa aihappy

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

FAţă de alte siteuri de socializare, mult mai puţin!

| drogh a răspuns:

Cand vezi atatea intrebari puse si atatea raspunsuri care trebuie date, da, creeaza dependenta. Insa, daca este plictisitor, neinteresant, multe intrebari aiurea si nu mai ai ce sa faci... in nici un caz.

| Iulian03 a răspuns:

Da.

| Alexandru98 a răspuns:

Doar pentru disperații care vor să câștige tricoul
adică eulaughing

| Enki a răspuns:

Pentru unii creeaza multa dependenta, mai ales concursul acesta cu tricoul, funditele...

| kx123 a răspuns:

In cazul meu, da.
Dar nu o pot numii chiar dependenta.
Adica, am doar curiozitatea de a vedea ce s-a mai intamplat, ce intrebari s-au mai postat.

Răspuns utilizator avertizat