| HelloKittyscoala123 a întrebat:

Cum poti sa trimiti cerere de prietenie unei persoane pe TPU? Cum procedez? Multumesc!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Intri in profilul persoanei respective si sub poza de profil apare scris Adauga ca prieteni, click pe ea si se va deschide o fereastra noua, sub intrebarea "Sigur vrei sa adaugi acest utilizator la prieteni?" apesi pe Da, optional poti trimite si un mesaj.

3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Intri pe profilu persoanei pe care vrei sa o adaugi la prieteni, iar sub oze ei/lui de profil scrie ADAUGA LA PRIETENI, ddai click si se va dechide o fereastra noua si o sa te intrebe sigur vrei sa adaugi acest utilizator la prieteni, si tu apesi da. Asta e tot
sper ca te.am putut ajuta.

| PotatoMustDie a răspuns:

Pe profilul lui/ei este butonul "Adauga prieten".

| HelloKittyscoala123 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri! happy