| Alexandra_7827 a întrebat:

de ce cand dau la categorii "adolescenti" imi apare ca sunt probleme tehnice? Iar la alte categorii merge?

8 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Da.stiu.Adolescenti este PREA accesat in momentul acela de aceea nu se deschide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu din cate am auzit, Adolescenti e cea mai vizitata categorie si din cauza traficului.

| Mihaelaa98 a răspuns:

Da merge trebuie sa astepti putin pana se repara si apoi poti intra big grin

| GeorgeGabriel a răspuns:

Da dai alta categorie dupa aia scuze gategoria

| Adita_8424 a răspuns:

Site-ul mai are niste probleme. Sa speram ca se rezolva!

| mateivali98 a răspuns:

Poi multe lume cred ca atunci cand posteaza o intrebare nu stiu in ce cateogorie intra intrebarea si baga o categorie la intampplare
adica prima

| yonutz_1730 a răspuns:

Siteul TPU e in reparatiwinking...

| Alexandra_7827 explică:

Multumesc mult love struck. am observat ca sunt cele mai multe la adolescenti laughing