| Jko4r a întrebat:

De ce apare mereu fereastra aceea cu "probleme tehnice". Ce se intampla?
Pe voi nu va enerveaza?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Serverul este suprasolicitat. Cel mai probabil după ce se va termina vacanţa de vară, problema se va remedia de la sine.

NOname
| NOname a răspuns:

Crazyfish, ai fost genial! rolling on the floor

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Apare fiindca exista probleme tehnice, respectiv serverul si programul TPU sunt subdimensionate si fac fata cu greu numarului de utilizatori. Sigur ca enerveaza, mai ales cand deja ai dat raspunsul si nu se afiseaza, dar n-avem ce face, nu depinde de noi rezolvarea. Sa speram ca nu va mai trece mult timp pana rezolva problemele. Numai bine!

greece12
| greece12 a răspuns:

Eu nu-i dau voie sa ma enerveze.
Nu te-au muscat niciodata tantarii?
Ei,ce faci cand il auzi zzz,zzz,zzz in jurul tau?
Fa la fel si aici si n-o sa te mai enervezi,daca vrei da-ti si palme, dar nu te mai enerva, iti strici nervii de pomana!

| whatevernvm a răspuns:

Buna, Alex!

Suntem prea multi. Prea multe intrebari tampite care sunt raportate, prea multi idioti si site-ul e plin. Deasta se confrunta cu defectiuni.

Răspuns utilizator avertizat
| Crazyfish a răspuns:

Cum sa ma enerveze?
Eu cred ca m-am indragostit de anuntul asta,are o grafica emotionanta!
De fapt,de-asta intru eu pe site,sa vad anuntul asta, am capatat dependenta, heeeeeeeeelp!

| Rozette a răspuns:

Ba da, nu stiu ce se intampla, dar cred ca sunt prea multi oameni connectati toti odata pe TPU si de asta. Eu uneori mor ca trebuia la o intrebare sa raspund prima si din cauza unei probleme nu mai sunt prima! Asta e super enervant si chiar ar trebui sa remedieze situatia.

| BroascaCuElice a răspuns:

Porblemele acestea dupa cum au mai spus sunt din cauza numarului mare de utilizatori conectati, in consecinta se poate bloca siteul
:]

| vladmR a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza,dar asta e, se va rezolva cat de curand, sper

| PlasticMoon a răspuns:

Ma disperaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa happy

| Otilikaa a răspuns:

Desigur ac ma inerveaza.la mine apare foarte des si ma irita complect.nu stiu de ce apare aceasta fereastra.

| DjTeolik a răspuns:

Se lucreaza la sitehappy

| gagica_1496 a răspuns:

Pe mine da cred ca pe undeva pe site, la unele intrebari sunt probleme