| BiancaByaBianca a întrebat:

de ce nu merge " Caută întrebări sau răspunsuri "? De cate ori caut ceva imi da tot altceva.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În ultima perioadă funcţia "Caută" este aproape tot timpul inactivă. Am observat că îşi revine un pic noaptea sau spre seară. Tot ce poţi să faci momentan, e să dai o căutare pe Google sau de pe un telefon mobil sau să aştepţi până îşi revine funcţia "Caută". Succes!

| porumbitza a răspuns:

Din cauza unor probleme tehnice. sper sa se rezolve cat mai repede

| Laurretta a răspuns:

Sincer nu stiu. asa face si la minesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noaptea, cand nu e trafic mare, pe site, sunt cele mai multe sanse ca sa mearga.
Intre timp, poti folosi versiunea pentru mobil.
http://m.tpu.ro
Acolo merge mereu, dar nu prea poti accesa intrebarile.