| ღNameღ a întrebat:

Cum caut intrebari pe TPU despre ceva, despre ce vreau eu, un subiec.Nu merge cand dau la "Caută întrebări sau răspunsuri:". cand dau imi arata prima pagina, cum fac. FUNDA

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Mai nou, functia "Cauta" este activa doar seara-noaptea (probabil sunt niste probleme tehnice sau tine de ceva setari). Deci, daca vrei sa gasesti postarile pe o anumita tema, incearca dupa 12 noaptea sa introduci cuvantul cheie (unul singur si mai lung de 4 litere) in casuta de cautare si poate vei avea noroc. Succes!

5 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Nici mie nu-mi merge mereu. Aşteaptă. Poate se rezolva de la sine. Şi dacă chiar ţii neaparăt să găseşti ceva de pe TPU, poţi să scrii pe google "TPU + cuvintele cheie (din răspuns sau întrebare)"

Răspuns utilizator avertizat
| pRaNk a răspuns:

Uita-te in partea Stanga la Categorii si alegeti de acolohappyfunda?big grin

| DannySteel a răspuns:

Sub "Cauta intrebari sau raspunsuri " scrie pe a 3a " Dupa Categorie " dai pe aia si alegi de acolo. funda :X?

| nydybody a răspuns:

Mai jos de '' Logat ca aname'' adica userul tau, scire cu albastru Categorii.De acolo iti poti alege ce categorie ai nevoie.Succes!