| VanillaUK a întrebat:

Mă număr printre noi utilizatori de pe acest site.
Aş vrea să imi da-ţi şi mie cateva sfaturi,si câteva reguli pe care trebuie sa le respect, pe acest site(dacă există reguli).
Vă mulţumesc anticipat.
O zi superbă tuturor! happy

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Citeste asta cu atentie si te v-a scutii pe viitor de multe intrebari:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| Liviu a răspuns:

Pe scurt, de cand sunt eu pe acest forum, site, sau cum vrei sa il numesti.
Eu nici nu am citit regulamentul daca ma crezi...
Respect doar regulile care sunt pe toate forumuruile
daca ai putina experienta in legatura cu regulile forumului de orice fel.
Iti va fi usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit!

La sesctiunea Pune intrebarea ta aici! poti pune la intebari la care ceilalti membrii TPU iti vor raspunde si pentru cel mai bun raspuns tu poti acorda o funda * in stanga raspunsului.
Si tu poti raspunde la intrebarile altor membrii si poti fii premiata cu o funda sau daca ai cele mai multe raspunsuri in decursul unei saptamani vei primi un tricou si o cana pe care scrie TPU.
Nu trebuie sa raspunzi vulgar la intrebari sau sa pui astfel de intrebari.
Nu trebuie sa pui intrebari despre teme deoarece intrebarea iti va fi stearsa si ti se poate suspenda si contul.

Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O regula este sa pui intrebarea la categoria potrivita! Dar, pentru ca esti noua, nu te raportez!
Bafta oricum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit.
Eu zic să pleci încă de pe acum, pe mine cel puțin TPU m-a tâmpit în timp, iar pe altul în două zile.
Regulile le găsești aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/ce-este
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
Eu zic să citești și articolele de pe blogul TPU, să cauți după cuvinte cheie ce te interesează, așa afli mai mult.
E un site ușor de folosit, nu ar trebui să ai probleme. Dacă întâmpini, scrie sus la Contact.
Succes!

| Soowhaat01 a răspuns:

Bun venit happy.

Uite aici :

1. Cand pui intrebari niciodata sa nu folosesti cuvinte urate.
2. Sa raspunzi la intrebarile altora pentru ai ajuta.
3. Cand ai o problema, aici iti raspundem toti cu mare drag.
4. Sa te distrezi! :*

Te pup kiss.