| qDenii a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva, in legatura cu site-ul TPU, vreau sa imi schimb adresa de mail, dar spune de fiecare data ca nu poate fi schimbata!
Am accesat Rubrica Mesaje, am constata ca am un Mesaj si nu pot raspunde deoarece imi zice ca mail-ul meu nu este confirmat!
Tin sa metionez ca eu am acces la mail-ul prezent, dar nu primesc nici un mail referitor la TPU pe acel mail! sad
Sper ca ma poate ajuta cineva, ofer fundita!
Va multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Intra la "Editare profil". Acolo vei vedea un text.Dai click pe el si vei primi un mail.
Mailul poti sa-l primesti chiar si dupa cateva zile(vezi si in Spam). Prin mail-ul primit iti vei confirma contul.Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Daca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail, nu poti posta mai mult de 10 intrebari si raspunsuri.
Intra la Editare profil http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si sub adresa ta de e-mail vei vedea scris "Nu ai adresa de email confirmata. Click aici sa iti confirmi adresa."
Dai click unde scrie "aici" si se va trimite din nou emailul de confirmare la adresa, dupa care intri pe adresa ta de email si confirmi dand click pe acel link.

| alexs99 a răspuns:

Neavand adresa de mail confirmata nu poti posta mai mult de 10 raspunsuri sau intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau în afară de soluția propusă, îți recomand să îți faci cont de gmail pentru cel de pe TPU. Primești mailurile mai ușor.