| anna14 a întrebat:

mi-am facut cont TPU de doua zile si m-au intrebat diferite persoane daca dau funda, v-as da dar nu stiu cum se da daca ati putea sa imi spuneti, mersilove struck!

4 răspunsuri:
| RaduManole a răspuns:

Omg ce raspunsuri -- in fine - - e o funda gri in dreapta intrebarii dai pe ea xD incearca la raspunsul meu sa vezi ca merge xD

| leighton a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Funda = Cocarda oranj = Răspuns câştigător = 100 de puncte.
Este un fel de "Mulţumesc". În acest fel îi mulţumeşti celui, care te-a ajutat cel mai mult, răspunsul căruia a fost cel mai bun, din punctul tău de vedere.
Când te vei hotărî, ce răspuns este cel mai bun/folositor (în mod normal ai maxim 5 zile la dispoziţie), va trebui să dai clic pe "Declară răspuns câştigător" în dreapta răspunsului preferat, iar apoi să dai clic pe "OK". E simplu.

Citeşte şi Întrebările frecvente: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente! O să găseşti multe răspunsuri şi aici. Succes

| Byencutzyk a răspuns:

Buna!
La fiecare raspuns primit tie (cel care a pus intrebarea) iti arata in partea dreapta a raspunsului primit o fundita portocalie dai click pe ea si apoi acel utilizator a primit fundita. Bafta!
O zi minunata sa ai!

| simpatica210 a răspuns:

Fi atenta in dreptul fiecaruia raspuns este o funda oranj dai clic pe un raspuns bun care vrei tu dai k si gata imi dai fundita pls.