| PufuletiStarNesarati a întrebat:

Buna prieteni TPU, imi puteti spune cum sa adaug o melodie in playlistul-TPU?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Simplu! Mergi pe Yutube, cauti melodia preferata, copii linkul (sus din bara) apoi vi pe TPU, dai clic pe poza ta (sus pe dreapta) apoi clic pe Playlist-ul meu, lipesti link-ul in chenarul care iti apare acolo si clic pe: Posteaza melodia!
Nota!
Daca vrei sa pui mai multe piese atunci dupa fiecare piesa postata trebuie sa reincarci pagina, adica dai Refres paginii, altfel nu merge! Suuces! happy

1 răspuns:
| Saverspacew a răspuns:

La dracu.