| Gaga01 a întrebat:

tocmai mi am facut cont pe TPU, imi puteti spune cum imi adaug prieteni? astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| nicko a răspuns:

Dai click pe poza persoanei pe care vrei sa o adaugi la prieteni si apoi sub poza ei ai acolo in stanga Adauga ca prieten parca a doua optiune

| Gaga01 explică (pentru nicko):

Mersi mult:*

| Gaga01 explică (pentru nicko):

Poza la profil cum as putea sa-mi pun?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Click pe profilul respectiv, și vei vedea că sub poza persoanei respective ai două opțiuni : „trimite mesaj" și „adaugă prieten".
Tu dai click pe „adaugă prieten", „ok", și după ce-ți va răspunde la cerere, îl vei avea în lista de prieteni.
Baftă!